Парламент Греції схвалив закон про нові заходи жорсткої економії

Будуть підвищені діючі податки та введені нові.

Парламент Греції схвалив закон про нові заходи жорсткої економії.

Про це повідомляє РІА Новини.

Закон, який принесе бюджету 1,8 мільярда євро, прийнятий напередодні наміченого на 24 травня засідання Єврогрупи.

Документ передбачає проведення останніх 17 "попередніх дій" — умов виділення траншу кредиту. Прийняття закону необхідно, щоб кредитори завершили першу оцінку ходу програми реформ і розморозили для Греції кредити. Законом передбачається створення нового використання фонду держмайна, у який передається більшість державних підприємств. Доходи будуть спрямовані на обслуговування боргу.

Крім того, будуть підвищені діючі податки та введені нові. У разі невиконання цільових показників первинного профіциту передбачене автоматичне зниження зарплат, пенсій, інших видатків бюджетів.

Нагадаємо, 6 травня відбувся загальний страйк у Греції. Громадський транспорт, приміські поїзди і поромні переправи країни завмерли на дві доби. До страйку приєдналися також держслужбовці, лікарі та журналісти. В ефір ще не виходили новинні теле - і радіопрограми. Профспілки закликали греків вийти на демонстрації по всій країні.

Страйк проводоли через податкову і пенсійну реформи. Афіни сподіваються, що реформи допоможуть їм отримати фінансову допомогу для країни.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: