Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Захарченко і Плотницький почали приєднання "ЛДНР" до Росії – ЗМІ

Плотницький і Захарченко заявили, що з Україною їх більше нічого не пов'язує.

В окупованому Криму представили структуру, яка займатиметься "інтеграцією Донбасу до Російської Федерації".

У Кремлі тим часом уже підшукали для "націоналізованих" підприємств ОРДЛО нових постачальників сировини, щоб замінити втрачені через блокаду зв'язки з українськими підприємствами, пише Радіо Свобода.

Таким чином у першому засідання так званого "Інтеграційного комітету "Росія – Донбас" взяли участь ватажки "ЛНР" і "ДНР" Ігор Плотницький та Олександр Захарченко. Воно відбулося 17 березня у Криму, куди ватажки "республік" приїхали на святкування третьої річниці анексії півострова.

Своєю чергою, Плотницький і Захарченко заявили, що з Україною їх більше нічого не пов'язує, а провідний партнер для так званих "республік" – Російська Федерація, до складу якої вони сподіваються увійти. Декларації про Росію в перебігу засідання були підкріплені ініціативами з боку депутатів "Державної думи" Росії щодо так званих "громадян ЛДНР". Йшлося про спеціальний проект, у межах якого Росія співпрацюватиме з ОРДЛО в усіх напрямках – економічному, соціальному, культурному, гуманітарному.

Координатором комітету з "інтеграції" окупованого Донбасу став депутат "Держдуми" Росії і заступник голови Руської громади Криму Андрій Козенко. Під час січневої поїздки Захарченка з Плотницьким до Криму на святкування річниці Переяславської ради Козенко казав, що створив у "Держдумі" групу з "парламентських контактів" із "ЛДНР". Тоді ж ніби народилася й ідея Інтеграційного комітету "Росія – Донбас".

Відео40 днів блокади ОРДЛО: підступна націоналізація підприємств та нова ухвала Кабміну

Під час установчого засідання комітету Козенко повідомив, що підготував законопроект про скасування необхідності трудових патентів для "громадян" "ЛДНР". Голова окупаційного кримського "парламенту" Володимир Константинов однак запропонував проект "Росрегіон". В його межах ніби стане можливим найповніша співпраця з угрупованнями.

За словами ватажка "ДНР" Захарченка, в умовах транспортної блокади з українського боку підприємства непідконтрольних територій Донбасу вже переходять на російські комплектуючі та сировину.

Нагадаємо, раніше ватажок терористів "ДНР" Олександр Захарченко заявив, що жителі окупованого Донбасу навчились жити в умовах блокади зі сторони українських силовиків, тож тепер вони оголошують блокаду Києву

Також раніше Служба безпеки України оприлюднила чергові перехоплені розмови ватажка бойовиків "ДНР" Олександра Захарченка із громадянином РФ під час яких він обговорював загарбання терористами українських підприємств.

Розмова доводить, що більшість найпривабливіших українських економічних активів на тимчасово окупованій території Донеччини російські куратори хочуть передати структурам олігарха Сергія Курченка, який втік до Росії, відзначають в СБУ. 

Своєю чергою, 13 березня лінії зіткнення між так званою "ДНР" та територією України, підконтрольній Києву, ватажок бойовиків Олександр Захарченко проголосив "державний кордон".

ВідеоСБУ перехопила чергову телефонну розмову Захарченка з одним з російських кураторів

Залиште свій коментар

Вибір редакції