Електрокари Tesla тепер викрадатимуть під класичну музику

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Під час злому автівок лунатимуть легендарні композиції.

Після чергових обновлень електрокари Tesla під час спроби пограбування і у "літньому режимі" включатимуть класичну музику.

Про це повідомив Ілон Маск у Twitter.

При цьому він зазначив, що інколи класика звучатиме у метал-обробці. Відомо, що звучатиме популярна мелодія Йоганна Баха, інших Маск не назвав.

Оновлення дозволить краще захищати автівку від грабіжників. Також власники електрокарів зможуть зі смартфона підключатись до камер спостереження у салоні авто.

Стосовно "літнього режиму" відомо, що він розрахований на випадки, коли у машині залишається лише дитина чи тварини без нагляду дорослих. Він передбачає регулювання температури в салоні, а музика розрахована, щоб розвеселити самотніх пасажирів.

Подробиці дивіться у сюжеті ТСН.

ВідеоІлон Маск анонсував нові функції для електромобілів "Тесла"

Він написав, що тепер під час спроби пограбування та у режимі "літньої безпеки" гратимуть твори Йоганна Себастьяна Баха, можливо, у рок-обробці.

Ілон Маск анонсував нові функції для електромобілів "Тесла"

Нагадаємо, що звільнених працівників Tesla запросив запеклий противник Маска. Nikola Motor "володіє великими грошовими резервами та чудовою корпоративною культурою". У компанії намагатимуться допомогти всім постраждалим від скорочення.

Залиште свій коментар

Вибір редакції