Ілон Маск розповів, що приносить збитки Tesla

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У компанії вирішили припинити програму лояльності.

У Tesla несподівано вирішили припинити програму стимулювання продажів електрокарів, яка тривала понад три роки. Купити авто із "бонусами" можна буде лише до 1 лютого.

Про це повідомив Ілон Маск на своїй сторінці у Twitter.

Реферальна програма стартувала 2015 року, щоб заохочувати клієнтів популяризувати електрокари Tesla. Нині вона більше шкодить компанії ніж допомагає, зазначив Маск.

За час існування вона пройшла кілька етапів. Спочатку Tesla пропонувала різні програми лояльності для нових покупців. Згодом власникам електрокарів марки, які "приводили" покупців, дарували різні призи. Покупці, яких долучали таким чином, отримували безкоштовний доступ до зарядних станцій Supercharger на півроку.

Тепер Ілон Маск написав, що програма закінчується. Покупці повинні до кінця місяця використовувати реферальний код, щоб отримати 6 місяців безкоштовного доступу до Supercharger.

Маск зазначив, що тепер програма завдає занадто багато збитків компанії, особливо від продажів Model 3.

Нагадаємо, що у Tesla подарують Model 3 тому, хто зробить неймовірне. У компанії вирішили перевірити програмне забезпечення електрокарів на надійність.

ВідеоВ Україні наступного року мають з'явитись дві зарядні станції "Тесла"

Появу суперчарджерів анонсував у своєму Twitter Ілон Маск. Також він додав карту, на якій позначені місця розташування майбутніх зарядок. Це Житомир та село Опарипси Рівненської області. Що чекають власники "Тесл" і селяни від цих суперчарджів – далі у сюжеті.

В Україні наступного року мають з'явитись дві зарядні станції "Тесла"

Залиште свій коментар

Вибір редакції