Перейти до змісту
У Tesla подарують Model 3 тому, хто зробить неймовірне

У компанії вирішили перевірити програмне забезпечення електрокарів на надійність.

Компанія Tesla подарує Model 3 тому, хто зможе зламати програмне забезпечення електрокарів марки.

Про це повідомляє Bloomberg.

Перевірити на міцність електроніку Tesla, та ще й піти після цього з автомобілем зможе кожен, хто прийде на щорічне змагання з кібербезпеки Pwn2Own у Ванкувері (Канада).

Загалом конкурс запрошує фахівців з безпеки виявити недоліки у веб-браузерах і корпоративному програмному забезпеченні. Вперше цьогоріч до змагання долучилася автомобільна категорія, в якій представлений новітній автомобіль Tesla.

Таку щедру пропозицію від культової марки не можна назвати самовпевненою. Ще 2014 року Tesla запустила програму винагороди клієнтів за виявлення вразливостей в її програмному забезпеченні. Тому компанія постійно вдосконалює своє ПЗ.

Така практика досить поширена серед технологічних компаній, але рідкісна в автобізнесі. Tesla і інші компанії все більше замислюються над надійністю електроніки, оскільки автомобілі приєднуються до Інтернету, що збільшує ризик злому.

Нагадаємо, що у США навмисно блокують зарядки електрокарів Tesla. Власники паливних авто масово паркуються на "заправках" для електрокарів.

Відео В Україні наступного року мають з'явитись дві зарядні станції "Тесла"

Появу суперчарджерів анонсував у своєму Twitter Ілон Маск. Також він додав карту, на якій позначені місця розташування майбутніх зарядок. Це Житомир та село Опарипси Рівненської області. Що чекають власники "Тесл" і селяни від цих суперчарджів – далі у сюжеті.

В Україні наступного року мають з'явитись дві зарядні станції "Тесла"

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин