Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Самохідні візки транспортують деталі між цехами.

Компанія Seat вперше починає використовувати платформи-роботи для перевезення зовнішніх деталей автомобілів.

Про це повідомляє пресслужба Seat.

У листі зазначається, що на заводі автокомпанії у італійському місті Марторель почали використовувати електричні безпілотники, які обладнанні GPS та низкою інших функції для орієнтування на місцевості. Завдяки цьому вони повністю автономно доставляють деталі територією заводу.

Seat передає, що наразі на підприємстві випущено всього вісім самохідних візків. Вони доповнили автопарк із 200 керованих платформ на заводах у Барселоні і Марторелі.

Для перевезення вантажів безпілотники утворюють 25-метровий рухомий склад, який може перевозити вантаж максимальною вагою 10 тонн та долати відстань 3,5 км. Щодня кожен рухомий склад долає відстань до 240 км.

Наразі існують два маршрути між ковальним, пресовим та металевими цехами, які забезпечують поставки бокових частин та мобільних елементів. Завдяки такому нововведенню немає потреби, щоб вантажівки перевозили запчастини між цими цехами.

Також зазначається, що автоматизовані самохідні візки забезпечують ефективніші поставки запчастин, зменшуючи викиди CO2  на 1,5 тонни.

Нагадаємо, що в Америці машини-роботи почнуть доставляти продукти. Стартапу дозволили випустити на вулиці п'ять тисяч безпілотників.

Залиште свій коментар

Вибір редакції