Тривожне президентство

Спокійної "чотирирічки" у Трампа точно не буде.

Вже тепер зрозуміло, що спокійного президентства у Дональда Трампа не буде. Справа не тільки у нещодавньому "зливі" різноманітного компромату. Це лише індикатор. Ми бачимо, що якість цього компромату дуже різна, і далеко не кожному витоку можна довіряти. Більше того, деякі з них мають ознаки очевидного фейку. Зокрема, мова про 35-сторінковий документ, де йдеться про компромат російських спецслужб на Трампа. Є всі підстави вважати, що це є несправжня доповідь, тим більше спецслужб.

Але, тим не менш, все це є певною тенденцією. Очевидно, що минуле життя Дональда Трампа і багатьох наближених до нього людей містить таку кількість сюжетів, які можуть зіпсувати його політичну кар'єру, що, ймовірно, йому не вдасться просто ігнорувати цей виклик для своєї політичної кар'єри.

Інша справа, що поки це має лише медійний характер. Але на певному етапі у гру вступлять спецслужби і правоохоронні органи, які будуть шукати вже офіційну відповідь щодо можливості не тільки конфлікту бізнесових інтересів, але й тих зв'язків новообраного президента, які можуть суттєво скомпрометувати його як главу держави.

Тож попереду у Трампа непрості часи – подальший його шлях у політиці буде дуже тернистим. Чи приведе він до імпічменту, наразі важко прогнозувати.

Імпічмент – це вже остання стадія. Історія Сполучених Штатів знає лише один приклад дострокового припинення повноважень президента. Але якщо говорити про зміст звинувачень, то тоді до відставки призвели не такі вже і суворі звинувачення в бік особисто президента. Маю на увазі 37-го президента США Річарда Ніксона, який втратив посаду через прослуховування штабу кандидата в президенти від Демократичної партії Джорджа Макговерна і свою подальшу реакцію на скандал. Тому наразі важко прогнозувати конкретні терміни чи конкретні розслідування. Але спокійної "чотирирічки" у Трампа точно не буде.

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Блоги на  facebook  і слідкуйте за оновленнями розділу!

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: