Батьки Іванка просять підтримки небайдужих людей

Дитині потрібно провести операцію

У лютому 2016 року у Іванка почалася кровотеча з прямої кишки, яку за словами лікарів спричинили поліпи. Їх видалили , але за день у дитини піднялась висока температура, з'явилися сильні болі, нудота. В результаті хлопчик опинився у важкому стані в реанімації і знову на операційному столі.

"Його було прооперовано з приводу гнійного перитоніту після того як нам пропалили кишку, коли видаляли поліпи. Ми довго і наполегливо боролися за життя, стан дитини був критичний. Але з Божою допомогою ми витягнули свого синочка. На той час йому ще не було навіть чотирьох рочків. І з того ж часу у нас почалися, як кажуть, "ходіння по муках". Зі здоров'ям дитини почався якийсь кошмар. Він не міг їсти, постійні болі в животику, їжа не перетравлювалась, стул був до 10 разів на день", - розповідає мама хлопчика.

Батьків заспокоювали, що це лише тимчасово і що за кілька місяців все прийде в норму, але ситуація лише погіршувалась. Мама з сином поїхали на обстеження до столиці.

"Після обстежень нам поставили серйозний діагноз: "Хронічний виразково-ерозивний коліт", "Хвороба Крона"? Понад 1,5 року ми спостерігалися в даній установі, але для уточнення діагнозу в травні 2017року нас направили до ІПАГ м.Києва. Тут після обстеження нам повідомили страшну річ, у мого хлопчика "новоутворення" великих розмірів, яке перекривало просвіт кишки. Потрібна термінова операція", - каже мама хлопчика.

Операція пройшла успішно, але за місяць хлопчику потрібна наступний етап, батьки не знають, де взяти достатньо коштів. Адже лише на ліки потрібно 15 тисяч гривень.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

Код ОКПО Банку 14360570,

МФО банку 305299

р/р 29244825509100.

Призначення платежу: поповнення картки 5168755105965145

Косянчук Ольга Вікторівна

Залиште свій коментар