Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Данилко сподівається на допомогу небайдужих

Малюку потрібна тривала реабілітація

Данило з'явився на світ раніше терміну, з дуже маленькою вагою - 1 кг 300 г, у нього не відкрилися легені, наступного дня у дитини діагностували гідроцефалію.

"Зараз нам 4 роки. Цей час тягнеться як страшний сон: реанімації, штучні вентиляції легенів, дві операції, пов'язані із шунтуванням шлуночків головного мозку. Курси масажу, електрофорез, озокерит, лікувальна фізкультура, голковколювання, численні уколи, таблетки, стимуляції - все розписано за планом. Але це все не дає довгоочікуваного результату", - розповідає мама дитини.

Данило досі не вміє ні сидіти, ні повзати, ні ходити, не розмовляти. Але батьки, не покладаючи рук, намагаються дати дитині потрібне лікування, щоб наблизити хлопчика до нормального життя. Зараз родина збирає кошти на реабілітацію у клініці в Трускавці.

"Два рази ми вже пройшли лікування, є невеликі результати, але зупинятися не можна, дитина росте і потрібно продовжувати займатися, не втратити свій шанс. Ми звертаємося до всіх небайдужих людей із проханням про допомогу, щоб назбирати на наступний курс лікування. Навіть найменша сума здатна нам допомогти. Дуже хочеться, щоб наше диво навчилося самостійно їсти, сидіти, ходити", – каже мама малюка.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

5168 7572 9905 8000

Опалько Ірина Володимирівна

https://vk.com/opalkodaniil

Залиште свій коментар

Вибір редакції