Допомоги небайдужих потребує Любомирчик

Хлопчику потрібна тривала реабілітація

Іващенко-Максимович Любомирчик 3 рочки бореться з ДЦП - правосторонній геміпарез, вроджена вада розвитку лобно – тім'яної частини головного мозку. Права сторона (ручка та ніжка) у нього розвивається набагато гірше за ліву.

"Після активних курсів реабілітації ( масаж, парафін, ЛФК, медикаментозне лікування, голковколювання), що ми проводили через кожен місяць, згодом через кожні 2-3 місяці, у нас почались зрушення. Любчик поповз, а потім і пішов. Але з рукою значно гірше. Тепер нам постійно потрібно проходити курси реабілітації. Заняття в домашніх умовах, щоденно. Адже нам тільки 3 рочки, а коли почнеться стрімкий ріст, можливе вкорочення хворих кінцівок", - каже мама дитини.

Дитині потрібно на даний час раз на 3-4 місяці проходити курс реабілітації у спеціалізованих центрах.

"Ми прикладаємо максимум зусиль, для того щоб наш хлопчик одужував. До цього часу фінансово ми намагались самостійно забезпечувати усе лікування та реабілітації, але зараз усі заощадження вичерпані, а заробітку чоловіка не вистачає на те, щоб зібрати на курс реабілітації в Трускавець. Нам потрібно зібрати 10 тис. грн", - розповідає мама дитини.

Реквізити для допомоги:

 ПриваБанку

4149 4978 6253 4304 

Максимович Олена Олександрівна (мама)

https://vk.com/club89650015

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: