Виборчі рекорди: у США достроково проголосувало 43 млн американців

Найбільша кількість американців взяла участь у достроковому голосуванні в штаті Флорида.

Не менш 43,2 млн американців скористалися правом дострокового голосування на загальних виборах у США, що є рекордним показником.

Про це повідомляє агентство Associated Press.

Найбільше число громадян взяли участь у достроковому голосуванні в штаті Флорида: близько 6,4 млн осіб. Всього ж рекордна явка на достроковому голосуванні зафіксована в 23 штатах і федеральному окрузі Колумбія.

Чимало бюлетенів, які були надісланих поштою, все ще продовжують поступати до виборчих комісій окремих штатів. У зв'язку з цим остаточне число громадян, які скористалися правом дострокового голосування, може скласти до 50 млн осіб.

В останні години передвиборної кампанії у США все знову пішло шкереберть, коли директор ФБР Джеймс Комі заявив, що не висуватиме звинувачень проти Гілларі Клінтон. Для неї це хороша новина, але Трамп цього так не залишить. У нього надзвичайно напружений графік, п'ять штатів за день - і весь час до виборів він говоритиме про те, що довіряти Клінтон не можна.

Напередодні виборів директор ФБР заявив, що не висуватиме звинувачень проти Гілларі Клінтон

За добу до виборів різниця між кандидатами у президенти США становить майже 3%: 46,8% у Гілларі Клінтон проти 44,3 у Дональда Трампа. Сягнувши найвищої популярності - у майже сорок шість відсотків - влітку, кандидат від Республіканської партії Трамп відтоді втратив голоси через низку скандалів, пов'язаних із дошкульними висловлюваннями про жінок та зв'язками з Росією.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: