Допомоги потребує 7-річний Степан

Хлопчик народився з дуже рідкісним і важким захворюванням, яке до трьох років не могли діагностувати.

Степанко народився з "винними плямами" практично по всьому тілу, права ніжка була на 3,5 см довшою від лівої і на 5 см товщою в обсязі. Права ручка на 1 см коротша лівої, і трохи тонша. Лікарі більше трьох років не могли поставити дитині діагноз і не знали, як її лікувати.

Вагітність минала добре і жодне обстеження не виявило патології у дитини. Коли хлопчик народився з такими відхиленнями, лікарі розвели руками. Дитині поставили діагноз і порадили батькам змиритись з недугою хлопчика. Дитина росла і ситуація із здоров'ям Степана погіршувалась. Мама хлопчика вирішила шукати порятунку за кордоном. Спочатку звернулась до російських лікарів, але там також покращити здоров'я дитини не змогли.

Тоді небайдужі люди допомогли назбирати грошей на обстеження в німецькій клініці, де дитині нарешті поставили остаточний, але страшний діагноз: синдром Протея (на ранніх термінах розвитку плода відбувається мутація онкогічної клітини, яка тягне за собою незворотні наслідки - зміни росту судин, артеріозні свищі, ураження кісткової і м'язової тканин, розвиток лімфангіт і гемангіом). У світі зареєстровано не більше 200 випадків такого захворювання.

"25 жовтня 2017 року на Степана чекають в Університетській клініці м. Галле, Німеччина, для продовження лікування. Лікування дуже дороге. Для проведення операції на судинах потрібно 9530 евро. Для закупівлі препарату "Рапамун" на один рік потрібно 5360 євро (8 упаковок по 670 євро). На жаль, ці ліки не продаються в Україні та відпускаються тільки за рецептом.  Степан переніс вже понад 20 складних операцій. Він дуже сильний та мужній хлопчик, який з усих сил бореться за своє майбутнє, за можливість мати дитинство без болю. Ми не можемо самотужки подолати хворобу. Дуже прошу всіх, хто має можливість, допомогти моєму синові мати дитинство без болю. Допоможіть нам зробити цей тяжкий крок до одужання", - мама-одиначка благає у небайдужих про допомогу.

Реквізити карткового рахунку в гривнях:
Отримувач: ПриватБанк
Найменування банку: ПриватБанк
Номер рахунку: 29244825509100
МФО: 305299
ОКПО: 14360570
Призначення платежу: Тишкова Зінаїда Віталіївна,

Отримувач: Тишкова Зінаїда Віталіївна

Номер картки одержувача 4149 4393 9259 0448

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: