Допомоги потребує 7-річний Степан

Хлопчик народився з дуже рідкісним і важким захворюванням, яке до трьох років не могли діагностувати.

Степанко народився з "винними плямами" практично по всьому тілу, права ніжка була на 3,5 см довшою від лівої і на 5 см товщою в обсязі. Права ручка на 1 см коротша лівої, і трохи тонша. Лікарі більше трьох років не могли поставити дитині діагноз і не знали, як її лікувати.

Вагітність минала добре і жодне обстеження не виявило патології у дитини. Коли хлопчик народився з такими відхиленнями, лікарі розвели руками. Дитині поставили діагноз і порадили батькам змиритись з недугою хлопчика. Дитина росла і ситуація з здоров'ям Степана погіршувалась. Мама хлопчика вирішила шукати порятунку за кордоном. Спочатку звернулась до російських лікарів, але там також покращити здоров'я дитини не змогли.

Тоді небайдужі люди допомогли назбирати грошей на обстеження в Німецькій клініці. Де дитині нарешті поставили остаточний, але страшний діагноз: синдром Протея (на ранніх термінах розвитку плода відбувається мутація онкогічної клітини, яка тягне за собою незворотні наслідки - зміни росту судин, артеріозні свищі, ураження кісткової і м'язової тканин, розвиток лімфангіт і гемангіом). У світі зареєстровано не більше 200 випадків такого захворювання.

"За допомогою багатьох небайдужих людей Стьопа отримав необхідне лікування в березні 2015 Під час лікування у Стьопи була виявлена нова патологія - мальформація Абернетті. Це смертельно небезпечний ризик тромбозу ворітної вени", - просить мама хлопчика. 

У березні 2017 Степану належить пройти черговий етап лікування. Необхідно зробити 2 операції - операцію із заміни імплантів на коліні, а також операцію на судинах - склерозування. Вони коштують 18200 євро, розповідає мама хлопчика. Мама-одиначка благає у небайдужих про допомогу.

Реквізити карткового рахунку в гривнях:
Отримувач: ПриватБанк
Найменування банку: ПриватБанк
Номер рахунку: 29244825509100
МФО: 305299
ОКПО: 14360570
Призначення платежу: Тишкова Зінаїда Віталіївна,

Отримувач: Тишкова Зінаїда Віталіївна

Номер картки одержувача 4149 4393 9259 0448

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: