Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Допомоги потребує 6-річна Костенко Вікторія

Батьки Вікторії просять допомоги на лікування

Після народження у Вікторії сталася кома, а вже у рік дівчинці поставили діагноз ДЦП.

"За 6 роки ми пройшли дуже великий шлях. Постійні курси реабілітації, медикаментозне лікування, заняття з педагогом та логопедом, іппотерапія, мануальна терапія. Все це дає свої результати. Зараз Віка сама сидить, повзає, встає біля опори, ходить з підтримкою за одну руку. Ще не впевнено, але вона дуже старається, бо все хоче робити "сама". Лікарі дають високі прогнози на майбутнє, головне зараз не зупинятися", - каже мама дівчинки.

Проте для досягнення мети потрібні фінансові можливості, які у родини просто вичерпалися. Вони просять у небайдужих людей про допомогу.

"Зараз ми щодня  займаємося по індивідуальній програмі фізичної реабілітаціїї, тричі на тиждень Віка займається з логопедом - дефектологом, проходимо курси масажу. Але необхідно регулярно проходити курси інтенсивної реабілітації в спеціалізованих закладах щоб не втриатити набуті навики і отримати нові. Все це потребує чималих фінансових витрат. І наша родина вже не може впоратися самотужки. Тому звертаємося до всіх небайдужих людей за допомогою", - додає мама дівчинки. 

Реквізити для допомоги

ПриватБанк

№ карти 4149 4978 4477 9597

Костенко Наталія Василівна

Залиште свій коментар

Вибір редакції