Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Допоможіть дворічному Тимофію здолати рак крові

Дитині потрібне тривале лікування.

Яцюк Тимофій народився з вадами серця, тож свій перший новий рік зустріч у лікарні. Батьки ще не підозрювали, що це випробування буде не найстрашніше.

За два роки у березні 2017 у малюка почалися сильний кашель, температура, зниження апетиту. Спершу лікарі почали лікувати запалення легень, проте лікування значно погіршило стан дитини, ретельніші дослідження показали, що у Тимофійчика лейкоз.

«Ми з Тимошкою були спрямовані в Обласну дитячу лікарню. На наступний день Тимошцы негайно зробили пункцію кісткового мозку і нам повідомили цей страшний діагноз - гострий лімфобластний лейкоз, соmmon ALL. I гострий період. З 22 березня по призначенню лікаря почався I протокол хіміотерапії. На даний момент ми проходимо II протокол. Оскільки у Тимошки низький імунітет, він часто хворіє на застуду», - розповідає мама Тимофійка.

Родині повідомили, що лікування буде тривалим, тож потрібні будуть значні кошти, яких у них немає, адже в родині працює лише тато Тимофійка. Вони закликають небайдужих людей допомогти в лікуванні малюка.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ картки  5168 7572 6271 2682

Яцюк Інна Павлівна

Залиште свій коментар

Вибір редакції