Допоможіть Насті переїхати з лікарні додому

Дитина через неможливість жити без апарату ШВЛ вже кілька років не була дома

3-річна Видюк Анастасія має важку хворобу - спінально-мязова аміотрофія Вердніка-Гофмана 1 тип.Коли дівчинці було лише кілька місяців вона захворіла і потрапила в реанімацію.

"Настя припинила сама дихати і була заінтубована та посаджена на апарат штучної вентиляції легень. Більше року Настюша була на інтубаційній трубці, потім була проведена трахеостомія-з інтубаційної трубки ми перейшли на трахіостому. Таким чином у Настюши починає відновлюватися дикція і вона починає розмовляти" - розповіає мама дівчинки.

Зараз Настюша і далі знаходиться на ШВЛ, отримує підтримуюче лікування організму, харчується Настя через катетор для годування, так як ковтальний рефлекс у неї відсутній.

"Загалом стан Насті стабільний. Втішних прогнозів немає. Скільки Насті залишилось бути разом з нами на цьому світі-не знає ніхто. Але ми не втрачаємо надії, хочеться, щоб вона побачила, що світ це не лише стіни лікарні, саме для цього потрібні кошти, щоб купити апарат ШВЛ та поїхати додому і уже поруч з сімєю пізнавати усі прекрасні моменти нашого життя", - просить мама дівчинки.

Реквізити на допомогу:

карта ПриватБанку 4149 4378 3495 0790

Видюк Наталія Василівна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: