На допомогу небайдужих сподівається Максимко

Хлопчику потрібне посилене лікування

Максим Шкляр страждає на аутизм і потребує посиленої реабілітації, яка подарує йому нормальне життя серед ровесників.

"Я помічала, що моя дитина чує, сміється, цікавиться іграшками. Але не звертає увагу на обличчя людей, ну не проявляє інтерес до родичів. У нас не було лепету, як такого, у нас не було погляду в очі, він не звертав увагу на мову людей узагалі, не відкликався на ім'я і ще багато всього іншого у нас не було, що мало б бути в його віці. Першу тривогу ми забили в 1,5 роки, коли він в цьому віці не говорив нічого, взагалі! Коли Максу було 2 роки, ми поїхали в Охмадит в Київ, де нам було виставлено аутизм", - розповідає мама хлопчика.

Після цього батьки почали боротися за здоров'я дитини. І у 4,5 роки Максим вперше свідомо зміг повторити голосну букву "А", потім "У", а потім і інші.

"Зараз Максимчик розмовляє по складах, у нього ще залишається груба затримка мовного розвитку, окрім того, що він погано розмовляє, він дуже погано розуміє мову, також у нього поведінкові розлади", - розповідає мама хлопчика.

Дитині готові допомогти фахівці у Польщі, але вартість курсу терапії складає більше 20 тисяч гривень. Батьки просять допомоги у небайдужих людей.

Реквізити для допомоги:

Приватбанка

номер карти 4149497834286470

Отримувач (получатель) - Шкляр Наталія Василівна 

https://vk.com/club91204528

Залиште свій коментар

Наступна публікація