На кордоні з Україною митники конфіскували партію іPhonе 7

Дата публікації
Перегляди
8355
На кордоні з Україною митники конфіскували партію іPhonе 7

Reuters

Вартість одного телефону становить 863 Євро.

В Україну на митному посту "Лужанка", що на кордоні з Угорщиною пасажири намагалися незаконно провезти десять нових смартфонів іPhone 7.

Про це повідомили у прес службі Державної фіскальної служби України.

"У зону митного контролю пункту пропуску "Лужанка" у напрямі в'їзду в Україну під керуванням громадянина України заїхала "Toyota Camry" з трьома пасажирами. Враховуючи аналіз ризиків, транспортний засіб було направлено в бокс для поглибленого огляду, під час якого у багажному відсіку авто виявлено 10 мобільних телефонів iPhone 7", - йдеться у повідомленні.

У відомстві зазначили, що мобільні телефони є власністю всіх чотирьох громадян, одному належать 4 телефони, а іншим – кожному по два. Вартість одного телефону становить 863 Євро.

Громадяни порушили правила митного контролю, тому згідно зі статтею 511 Митного кодексу України за протоколами про порушення митних правил всі мобільні телефони "iPhone-7" вилучено.

Нагадаємо, що нові смартфони компанія представила 7 вересня. Відтепер в нових iPhone 7 і iPhone 7 Plus відсутній стандартний вихід для навушників що обурило багатьох юзерів. Дізнатися більше про інновації та особливості в нових телефонах можна з матеріалу ТСН.uа.