Тарасу потрібна негайна допомога

Дитину чекають на лікування в Туреччині.

Калашнік Тарас тяжко захворів у січні 2017 року, кілька тижнів лікувань не давали позитивного результату, тож було проведено більш ретельне обстеження, яке виявило ураження кісткового мозку, що характерне при мієлодиспластичному синдромі. Діагноз підтвердили в медичній клініці в Туреччині.

"Ефективне лікування хвороби можливе лише за пересадки кісткового мозку. Життя підтримується за рахунок регулярного вливання тромбоконцентрату та донорської крові. Наш єдиний варіант це пересадка від батьків. Як показали дослідження, я маю найбільший ступінь сумісності. Але через це операція коштуватиме дорожче, чим ми очікували", - розповідає батько хлопчика.

Орієнтовна вартість підготовки, трансплантації та реабілітації – 140 тис доларів, розповіли у клініці родині Тараса.

"Клініка пішла нам на поступки і дали розстрочку на півтора місяці, щоб відразу почати необхідні підготовчі процедури. Але вчительських зарплат для цього мало. Виставлено на продаж садибу, майно, зібрала кошти родина, громада Великобудищанськоi сiльськоi ради, надсилають пожертви небайдужі люди, але навіть цього не вистачить для лікування. Прошу, благаю! Відгукніться, дайте шанс Тарасу. Дорога кожна гривня. Не залишайте нас наодинці з горем, допоможіть врятувати Тараса", - просить батько хлопчика.

Реквізити для допомоги:

Картка Приватбанку номер 5168 7422 0072 9378

Калашнік Олександр Іванович

Залиште свій коментар