Людмила Барбір почала займатися бойовими мистецтвами після нападу на себе

Єгор Гордєєв, тим часом, вже отримав першого листа від шанувальниці.

Новий ведучий "Сніданку з 1+1" Єгор Гордєєв зізнається: він не "жайворонок", йдеться у "Світському житті".

Ба навіть у всій редакції ранкового шоу їх немає.

"Насправді, режим. Якщо правильно побудуєш день (не випити ввечері там сто грамів віскі, а лягти спати, бо все зранку ефір), якщо правильно все зробиш - все буде кльово", - стверджує зірка "1+1".

У відповідь на це колега Єгора, Людмила Барбір, назвала його "щасливою людиною".

ВідеоЛюдмила Барбір та Єгор Гордєєв розповіли секрети ранкового шоу

"Єгоре, щаслива ти людина, що можеш собі дозволити випити ввечері келих, бо ті у кого є сім'я і дитина, робити цього вже не можуть. Дійсно встигаєш все зробити, якщо грамотно плануєш свій графік. Але з дитиною, з моїм Тарасиком, я не можу рано лягти, напевно, о дванадцятій ночі лише, а о четвертій вже прокидатися", - розповідає ведуча.

Обранець Людмили, за її словами, не ревнує до Гордєєва.

"Чоловік дивиться і каже: я навіть не знаю, з ким тобі краще. З Русланом ви взагалі, як брат і сестра в кадрі, але з Єгором – теж непогано. Тим паче, чоловік з Єгором знайомі", - каже ведуча.

Чоловік Людмили – тренер з бойових мистецтв. Втім, він знає, що кохана може за себе постояти. Адже Барбір також займається бойовими мистецтвами.

"Захищати мене не треба, можу сама за себе постояти. Кому потрібно, можу дати відсіч", - наголошує Людмила.

Утім привід до початку занять у телеведучої був сумний – на неї напали.

"У мене була історія,коли на мене напали вночі. Я пізно ввечері пішла до магазину, мене пограбували. Звичайно, після цього мені захотілося навчитися себе захищати. Тренування на татамі - це одне, а коли реальна екстремальна ситуація, там це зовсім інше. Я сподіваюся, що тіло моє почне працювати  автоматично, рефлекси спрацюють", - поділилася зірка.

Новоспеченому ведучому "Сніданку з 1+1" прихильниця написала вже першого листа. І за цим показником Єгор Гордєєв вже перевершив свого колегу Руслана Сенічкіна.

"Катю, написали мені лист, у конверті з марками з Черкаської області. Ми  його всі читали: лист мені особисто, але для всієї редакції. Руслан Сенічкін отримав перший лист за рік, а в мене фальш старт. За тиждень", - хизується Гордєєв.

Нагадаємо, нині стало відомо ім'я нової ведучої "Сніданку з 1+1". Нею стане 30-річна Неля Шовкопляс.

Залиште свій коментар