На Донбасі бойовики поцілили в автомобіль українських саперів

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На Донбасі бойовики поцілили в автомобіль українських саперів

Операція об'єднаних сил / Facebook

Інцидент обійшовся без людських втрат.

На Донбасі сталася чергова підступна провокація російських окупантів. Сьогодні зранку на околицях села Гранітне, це Приморський напрямок передової, чужинці з протитанкового ракетного комплексу розстріляли машину українських саперів. Армійці приїхали винятково з гуманітарною метою: розміновувати найближче поле. На щастя, в момент атаки бійців у салоні не було і саме це врятувало їх від неминучої загибелі.

Про це 12 травня йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Загалом зранку бойовики в район Гранітного випустили одразу дві керовані ракети. Перша впала в полі. Друга – в машину. Всі сапери в цей момент вже були на вулиці. А от ЗІЛ-66 тут же зайнявся. Сапери швидко почали гасити вогонь.

Піхотинці тим часом зайняли свої позиції, адже після таких обстрілів можуть йти ворожі ДРГ. Щоправда, після обстрілу бойовики, побоюючись вогня у відповідь, поховались.

Вогню у відповідь бійці відкривати не стали, бо в цій місцевості бойовики стоять за будинками місцевих жителів. Звідти вони і стріляють.

Новини з фронту: на Приморському напрямку окупанти розстріляли машину наших саперів

Новини з фронту: на Приморському напрямку окупанти розстріляли машину наших саперів

Саперам сьогодні розмінувати так нічого і не вдалось. Повернувшись до частини, вони лише порахували, що згоріло. А це - один автомат і кілька документів.

Нагадаємо, що протягом минулої доби, 10 травня, збройні формування Російської Федерації сім разів порушували режим припинення вогню. 

Наступна публікація