У Херсонській області фермери кавуни віддають за копійки

У Херсонській області фермери кавуни віддають за копійки

Фото: pixabay.com

Аграрії хвилюються, що урожай пропаде.

Аграрії Херсонщини готові знижувати ціни до мінімуму, щоб продати урожай кавунів. Фермери скаржаться, що кавуни лежать ще на полі і буквально печуться на сонці, бо спека неймовірна. 

Про це ТСН.ua повідомив один із фермерів у Білозерському районі Херсонської області.

"За 10 днів вже літо закінчиться. Оптових покупців цього року не так багато було. Трохи до Києва, трохи до інших областей. Будемо віддавати за копійки, шкода, бо скільки затрат. Насіння купи, полий, вирости, а в результаті – нуль. Щось у цьому сезоні одні збитки", - сказав фермер Григорій.

Місцевий житель Херсона Олександр вчора купив на базарі кавун. Віддав 3,50 грн за кілограм, але залишився незадоволеним.

"Кавун солодкий, але як вата. Напевно, довго лежав", - сказав чоловік.

Фото: ТСН.ua

На аграрному гуртовому ринку у Великих Копанях  кавуни коштують 3-5 гривень за кілограм. У супермаркетах – від шести гривень. На базарі - від трьох гривень.

Нагадаємо, українських фермерів будуть страхувати від неврожаю та крадіжок. Йдеться про відшкодування 60% страхових виплат із бюджетних коштів.

Серед обставин, за які планують виплачувати таку страховку, - це вимерзання, буря, зливи, посуха, розвиток хвороб і шкідників, а також крадіжки. Цим законом народні депутати хочуть підтримати аграріїв у боротьбі з непередбачуваними обставинами та продовжити розвиток аграрного сектора.

Новини України: 500 тонн херсонських кавунів баржею відправляються до Києва

Новини України: 500 тонн херсонських кавунів баржею відправляються до Києва


 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2372
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація