У Святослава Вакарчука народився син: що відомо

У Святослава Вакарчука народився син: що відомо

Фото: instagram.com/sviatoslav.vakarchuk

Хлопчика назвали Іваном.

У Святослава Вакарчука народився син - це ТСН підтвердили у пресслужбі співака. У червні цього року стало відомо, що музикант і двічі екснардеп розійшовся зі своєю цивільною дружиною Лялею Фонарьовою. Вони прожили разом 20 років, але спільних дітей не мали.

Як назвали первістка та хто ж обраниця лідера гурту "Океан Ельзи" - дивіться у сюжеті ТСН.Ранок 26 серпня.

Під час виступу Святослава Вакарчука на стадіоні "Олімпійський" на День Незалежності про такий поворот в його особистому житті ще ніхто  не знав. Новина про те, що Святослав Вакарчук став батьком, з'явилася на одному з сайті. ТСН пресслужба гурту "Океан Ельзи" її підтвердила: "Так, у Святослава народився син - Іван Святославович Вакарчук. Хлопчик названий на честь батька Святослава Тато і мама Івана вирішили не розголошувати будь-яку іншу інформацію".

Коли народився Іван, невідомо. В Мережі шириться дата - 19 серпня, але у пресслужбі її спростували. Пара просить усіх поставитись з повагою до їхнього приватного життя.

Кілька різних джерел підтвердили ТСН, нове кохання лідера гурту та мати його єдиної дитини - Євгенія Яцута. Їй 39 років. Вона генеральна продюсерка провідного українського продакшена Radioaktive Film. Вони знімають рекламу, кліпи, серед яких і для гурту "Океан Ельзи". Компанія також співпрацювала з HBO над серіалом "Чорнобиль".

Новини України: у лідера гурту "Океан Ельзи" народився син - хто став обраницею Святослава

Новини України: у лідера гурту "Океан Ельзи" народився син - хто став обраницею Святослава

У Євгенії є донька від попереднього шлюбу. У травні цього року, на одному з публічних кінозаходів, її помітили знову вагітною. Нещодавно у "Фейсбуці" вона просила друзів допомогти знайти двох цілодобових нянь і про дітей писала вже у множині. У липні постила спогад з вінком на Івана Купала - із загадковим написом: "Мій вінок таки доплив до призначення".

ТСН намагалася поспілкуватися з Євгенією, але вона не відповідає на телефонні дзвінки. Просили прокоментувати інформацію, чи вона нова обраниця відомого музиканта, але ані Євгенія, ані пресслужба Вакарчука ані спростували її, ані підтвердили.

Святослав Вакарчук завжди приховував своє особисте життя. Відомо було, що його цивільна дружина стилістка Ляля Фонарьова, але за 20 років вони не дали жодного спільного інтерв'ю. На початку червня цього року журналістка ТСН запитала у Вакарчука, чи не одружився він з Лялею, а вже за два тижні він розповів про розлучення на своїй сторінці в соцмережі: "Сталося так, що після понад 20 років наші дороги розійшлися".

Іван, який народився цього року, - це  перша дитина 46-річного музиканта.

Повʼязані теми:

Наступна публікація