Масові протести і безлади у Греції

Експерти прогнозують народні бунти проти грецької влади, яка вводить драконівські міри по скороченню дефіциту бюджету.

У Греції розпочався загальнонаціональний страйк, в якому взяли участь працівники держустанов, авіадиспетчери, частина персоналу медустанов, вчителі та викладачі вищих навчальних закладів.

За оцінками поліції, у марші вулицями Афін до парламенту Греції брали участь близько 27 тисяч осіб, проте за підрахунками очевидців, до будівлі головного законодавчого органу країни прийшло не менше 40 тисяч осіб.

Масові мітинги у центрі Афін перейшли у зіткнення демонстрантів з поліцією, під час яких групи молодих людей громили вітрини і кидали в будівлі банків "коктейлі Молотова". Кілька десятків учасників акції протесту в Афінах спробували прорватися крізь оточення поліцейських до будівлі парламенту. Демонстранти кидали в поліцейських каміння, на що ті відповіли застосуванням сльозогінного газу.

Експерти прогнозують народні бунти проти грецької влади, яка вводить драконівські міри по скороченню дефіциту бюджету, збирається знизити доходи держслужбовців на 8%, збільшити податки на пальне, алкоголь і сигарети, збільшити податок на предмети розкоші.

Повʼязані теми:

Наступна публікація