Перейти до змісту
alyona alyona запустила власний реп-лейбл

alyona alyona запустила власний реп-лейбл

Артистка прагне підтримати українських реперів.

Популярна українська реперка alyona alyona запустила власний лейбл ENKO.

Радісною звісткою знаменитість поділилася на своїй сторінці в Instagram. Як зазначила учасниця "Танців з зірками", вона давно мріяла мати свій лейбл та підтримувати українських реперів.

Так склалося історично, що моє прізвище Савраненко має закінчення "енко". Чи саме це робить мене українкою - ні. Але я щиро рада жити в Україні і робити все, аби наша музика і мова виходила на світовий рівень. Саме тому в мене була мрія мати команду, мати лейбл, мати поруч однодумців. Саме тому ідея просування українського контенту не покидала ні дня ні мене, ні Івана Клименка (менеджер реперки – прим. ред.) , який горів цим більше і довше, ніж я. І весь цей час ми думали як би його краще зробити об’єднання, щоб збільшувати арсенал своїх, щоб артистам було простіше бути почутими.
поділилася зірка
alyona alyona
instagram.com/alyona.alyona.official

Як зазначила виконавиця, поки в лейблі є вона та гурт Kalush. Втім, наступного року, команда обіцяє вирости та качати всіх слухачів і радувати їх новими обличчями.

Нагадаємо, раніше alyona alyona у косусі представила психоделічне фан-відео. Виконавиця представила кліп на ремікс пісні "Дикі танці".

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин