Перейти до змісту
У Києві попрощалися із бійцем АТО, який вчинив самоспалення на Майдані

У Києві попрощалися із бійцем АТО, який вчинив самоспалення на Майдані

Провести військового в останню путь на Майдані Незалежності зібралися близько сотні людей.

У суботу, 17 жовтня, у Києві попрощалися із військовим Миколою Микитенком, який тиждень тому вчинив самоспалення на Майдані Незалежності.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

У  ніч проти минулої неділі 49-річний чоловік одягнув форму та нагороди, рушив у центр столиці і там себе підпалив. Самовидці намагалися загасити вогонь, потерпілого шпиталізували зі значними опіками в тяжкому стані. Урятувати життя лікарі не змогли. Микола Микитенко помер у середу, 14 жовтня.

Причиною такого вчинку, кажуть рідні та побратими, стала незгода з політикою нинішньої влади, зокрема, щодо війни на Донбасі.

Провести військового в останню путь на Майдані Незалежності зібралися близько сотні людей. Вони несли квіти, співали Гімн України та згадували, яким був чоловік.

Відео У Києві попрощалися з військовим, який вчинив самоспалення на Майдані Незалежності

У Києві попрощалися з Миколою Микитенком - військовослужбовцем, який тиждень тому вчинив самоспалення на Майдані Незалежності. У ніч проти неділі 49-річний чоловік одягнув форму та нагороди, рушив у центр столиці, там підпалив себе. Самовидці намагалися загасити вогонь, потерпілого шпиталізували зі значними опіками в тяжкому стані. Урятувати життя лікарі не змогли - Микола Микитенко помер у середу. Причиною такого вчинку, кажуть рідні та побратими, стала незгода з політикою нинішньої влади, зокрема, щодо війни на Донбасі. Провести військового в останню путь на Майдані Незалежності зібралися близько сотні людей. Вони несли квіти, виконали Гімн України та згадували, яким був чоловік. Поховали Миколу Микитенка в Житомирській області.    

У Києві попрощалися з військовим, який вчинив самоспалення на Майдані Незалежності

"Він витягав всіх зі збитого гелікоптера на Карачуні біля Слов'янська, де загинув генерал Кульчицький. Отримав велику травму шиї. Його списали, але він пішов, служив в бойових підрозділах і добровольцем. Він доведений до відчаю нинішньою політикою президента або незвертанням уваги на те, що коїться на сході", - розповів військовий капелан Анатолій Кушнірчук.

Поховали Миколу Микитенка на Житомирщині, поруч із батьком.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин