Перейти до змісту
Селезньов врятував "Колосу" очко в матчі проти "Зорі"

Легенда українського футболу забив дебютний м'яч за новий клуб.

"Зоря" в матчі 6-го туру української Прем'єр-ліги приймала "Колос". Поєдинок у Запоріжжі закінчився внічию 1:1.

Луганчани більше атакували в першому таймі та перед свистком на перерву вийшли вперед завдяки голу Владислава Кочергіна.

Відео Зоря - Колос - 1:0. Відео голу Кочергіна

Чемпіонат України 2020/2021. УПЛ. 6 тур. Зоря - Колос - 1:0. Відео голу Кочергіна на 44 хвилині матчу.

Зоря - Колос - 1:0. Відео голу Кочергіна

У другому таймі моментів було небагато, але команда Руслана Костишина зуміли врятувати нічию наприкінці гри. На третій компенсованій хвилині Євген Селезньов забив перший м'яч за "Колос", реалізувавши пенальті.

Господарі завершували поєдинок у меншості, перед фінальним свистком другу жовту картку отримав Владлен Юрченко.

Відео Зоря - Колос - 1:0. Відео вилучення Юрченка

Чемпіонат України 2020/2021. УПЛ. 6 тур. Зоря - Колос - 1:0. Відео вилучення Юрченка на 90+2 хвилині матчу.

Зоря - Колос - 1:0. Відео вилучення Юрченка

Відео Зоря - Колос - 1:1. Відео голу Селезньова з пенальті

Чемпіонат України 2020/2021. УПЛ. 6 тур. Зоря - Колос - 1:1. Відео голу Селезньова з пенальті на 90+3 хвилині матчу.

Зоря - Колос - 1:1. Відео голу Селезньова з пенальті
  • Команда Віктора Скрипника з 6 очками залишилася на дев'ятому місці. "Колос" - четвертий з 11 балами.
  • У наступному турі "Зоря" зіграє з "Рухом", а команда Руслана Костишина зустрінеться з "Минаєм".