Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Анатолій Анатоліч йде зі "Сніданку з 1+1"

Ведучий пропрацював у програмі чотири роки.

Завтра, 21-го липня, Анатолій Анатоліч проведе свій останній прямий ефір в ролі ведучого ранкового шоу "Сніданок з 1+1". Після чотирьох років роботи в проекті він залишає канал "1+1".

"Це була моя мрія – працювати в "Сніданку з 1+1", і я щасливий, що чотири роки тому вона здійснилася. До сих пір чітко пам'ятаю, як дізнався про те, що мене затвердили ведучим, за два дні до Нового року. Це був дуже несподіваний подарунок, - коментує Анатолій Анатоліч. - Я з великою повагою і вдячністю ставлюся до всієї команди проекту, яка багато чого мене навчила. Але тепер настав час для нових мрій та нових змін".

Анатоліч
Сніданок з 1+1

Анатолій Анатоліч  _1
Сніданок з 1+1

Нагадаємо, перший ефір Анатолія Анатоліча в студії "Сніданку з 1+1" відбувся першого березня 2013-го року. Він склав компанію Руслану Сенічкіну, і з перших днів завоював любов глядачів. У серпні 2013 року він почав вести найдовше ранкове шоу в прямому ефірі в парі з Мариною Леончук.

Анатолій Анатоліч  _4
Сніданок з 1+1

Анатолій Анатоліч  _2
Сніданок з 1+1

"У Толі приголомшливий талант імпровізатора, що особливо ставало у пригоді в непередбачених ситуаціях у прямому ефірі, - коментує директор департаменту ранкового мовлення Юлія Жмакіна. - Він з перших хвилин знаходить спільну мову з гостями студії – від Монатіка до міністра освіти чи мера столиці – всі потрапляли під шарм Анатоліча. Він додав в ефіри "Сніданку" багато легкості. Ми постараємося цю атмосферу зберегти. Мені здається, це були щасливі роки співпраці. Толя дуже виріс як професіонал в "Сніданку з 1+1". Бажаємо йому успіхів в новому етапі кар'єри".

Команда "Сніданку" готує для Анатолія Анатоліча багато сюрпризів в завтрашньому ефірі, що розпочнеться вже о 6:45 на "1+1". А хто стане новим співведучим Марини Леончук, стане відомо зовсім скоро.

Залиште свій коментар

Вибір редакції