Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Батько сестер Хадід зґвалтував 23-річну модель

Американка Міранда Ві звинуватила Мухамеда Хадіда у своєму пості.

Модель Міранда Ві у своєму пості на сторінці Instagram звинуватила батька сестер Хадід у зґвалтуванні.

На таке повідомлення дівчину, яка нещодавно відсвяткувала 23-річчя, надихнув пост моделі Кейт Аптон, яка звинувачувала у чіпляннях до неї креативного директора Guess Пола Марчіано.

Міранда на своїй сторінці виклала пост Аптон, а підписом стала гучна заява зі звинуваченням батька сестер Хадід, бізнесмена Мухамеда Хадіда та того ж Марчіано у сексуальних домаганнях.

Під опублікованим текстом, Ві поставила хештег #MeToo, під яким періодично з’являються повідомлення жінок Голлівуду, де вони діляться особистими історіями про спроби зґвалтування.

Міранада Ві_4
instagram.com/mirandavee

"Дякую Кейт Аптон, настав час таким людям як Пол Марчіано та Мухамед Хадід показати хто вони є насправді. Я познайомилася з Полом у штаб-квартирі Guess, де він сексуально домагався мене, а потім до мене підійшов його друг Мухамед, який запросив мене на "каву". Я думала, це буде ділова зустріч, а виявилося, що там була я, він і шампанське. Він зґвалтував мене у квартирі. Це все було, щоб отримати пробне знімання у Guess" - так написала Міранда.

Також у пості модель зазначила, що коли вона вирішила розповісти про все, то через загрози була вимушена підписати річну угоду про нерозголошення.

Мухамед Хадід одразу відреагував на заяву, але зробив це через адвоката, який повідомив що усі звинувачення у насильстві не мають жодної підстави.

Зазначимо, що після гучних повідомлень Аптон та Ві акції фірми Guess впали на 18 %, а за день вона втратила 250 млн ринкової вартості.

Нагадаємо, що нещодавно відома голлівудська акторка Ума Турман також зробила гучну заяву з обвинуваченням Вайнштейна у домаганнях.

Залиште свій коментар

Вибір редакції