Ліка Бугайова залишила шоу "Голос країни"

Ліка Бугайова залишила шоу "Голос країни"

Сьогоднішній ефір став рекордним за кількістю голосів, відданих глядачами за учасників проекту "Голосу країни"

Сьогоднішній ефір став рекордним за кількістю голосів, відданих глядачами за учасників проекту "Голосу країни". І беззаперечним лідером концерту став Владислав Ситнік, якого вже встигли привітати у Red Room його колеги по сцені. Тепер настав час для винесення остаточного вироку публіки: першими його почують підопічні Діани Арбєніної.

Четверо чудових та сильних вокалістів очікували рішення глядачів, які залишили на проекті лише двох артистів. Ними сьогодні стали Іван Ганзера, вже втретє за час своєї участі у шоу, та вдруге поспіль Сергій Юрченко. Тож вокальна дуель була суто жіночою: боротьба відбулася між Лікою Бугайовою та Наталією Гордієнко.  Діана Арбєніна визначилася: імунітет та право виступити через тиждень отримала Наталія Гордієнко.

Тепер - черга пережити хвилювання учасникам команди Олександра Пономарьова. Зберігає спокій Владислав Ситнік, адже його вже назвали лідером обох команд. Компанію йому склала Катерина Грачова, яку також врятували глядачі своїм sms-голосуванням та телефонними дзвінками. А номінація стане фатальною для однієї з дівчат - Даші Мінєєвої чи Іри Пойзен.

Читайте також:

Закінчився передостанній сліпий відбір шоу "Голос країни"

Голос країни: обрано уже 25 претендентів на перемогу

"Голос країни" стартував із часткою 26,7%

Повʼязані теми:

Наступна публікація