Мед Хедс відсвяткує 20-річчя програмою, яку шанувальники складуть самі

Мед Хедс відсвяткує 20-річчя програмою, яку шанувальники складуть самі

Мед Хедс відсвяткує 20-ліття творчої діяльності

23 листопада в Crystal hall відома українська рок-група Мед Хедс відсвяткує 20-річчя творчої діяльності масштабним концертом.

Культова українська група Мед Хедс відсвяткує 20-ліття творчої діяльності двома масштабними концертами. В Києві музиканти вийдуть на сцену Crystal hall 23 листопада, у Львові – клубу Picasso 25 листопада.

До цієї дати "шалені голови" готують особливу ювілейну програму, яку оберуть слухачі та прихильники.

Мед Хедс виконають 20 кращих пісень, які протягом місяця шанувальники групи по всій країні оберуть на сайті групи. Голосувати можна за одну або декілька улюблених пісень.

Ті хіти, які отримають найбільшу кількість ваших голосів, прозвучать у Львові та Києві під час святкових виступів групи Мед Хедс.

Нагадаємо, що група Мед Хедс вперше вийшла на сцену 8 грудня 1991 року. Це був підвал ДК заводу "Арсенал" і музичний склад того часу включав в себе контрабас, напівакустичну гітару і танцюючого барабанщика. Дикі крики, англійські тексти, зачіски в стилі рокабіллі і жорсткий драйв ... Це була справжня революція для пострадянського простору.

Мед Хедс готують особливу ювілейну програму / Фото: ТСН.ua
За минулі роки "божевільні голови" встигли записати 7 альбомів, випустити 20 відеокліпів, дати 1000 концертів, і зібрати на них кілька мільйонів прихильників по всьому світу.

Їх чули в Росії, Польщі, Німеччині, Британії, Фінляндії, Іспанії, Італії, Швецарії, Америці та Канаді, а їх хіт "А я на морі" встановили в якості рингтона 200 000 осіб.

Музиканти свідомо не дотримуються жорстких жанрових рамок, змішуючи музичні ідеї зі ска, реггі, рок-н-ролом і українським фольком, додавши потужну духову секцію.

Вони не шукають легких шляхів, але при цьому роблять тільки те, чого бажають їхні серця, впевнено крокуючи вперед. Найголовнішим у їхній музиці залишається величезна кількість позитивної енергії, а також уміння Мед Хедс перетворювати свої виступи на яскраві концертні шоу, і в справжні свята.

Читайте також:

Гурт "Mad Heads XL" порвав "Toronto Ukrainian Festival"

"Mad Heads XL" та "Даха Браха" запалили на "Трипільському колі - 2010"

У Києві відбувся фестиваль "Рок Січ"

Повʼязані теми:

Наступна публікація