За один день в Сирії загинуло більше 70 людей

Дата публікації
Перегляди
902
Поділитись:
WhatsApp
Viber
За один день в Сирії загинуло більше 70 людей

За один день в Сирії загинули більше 70 людей

В результаті сутичок, що сталися в сирійській провінції Дера, загинули більше 70 осіб.

В результаті боїв, які відбулися між містами Хербель-Газаль і Хірак, що знаходяться недалеко від сирійсько-йорданського кордону, загинуло більше 70 людей. Серед них - 27 мирних жителів, 34 військових урядових військ та 12 дезертирів.

Перестрілка стала результатом каральної акції урядових військ у відповідь на напад повстанців на поліцейський автобус.

Тим часом ще чотири мирних жителя були вбиті в понеділок, 14 листопада, в місті Хомс, який є одним з центрів протистояння правлячому режиму.

Нагадаємо, що бої в Сирії йдуть в рамках загальнонаціонального повстання проти президента Башара Асада, яке почалося в березні 2011 року. Всього з початку заколоту в країні, за даними ООН, загинули не менше 3500 осіб.

В кінці жовтня - початку листопада в ситуацію втрутилася Ліга арабських держав (ЛАД), яка зажадала від Асада припинити кровопролиття. Сирійське керівництво мирний план ЛАД прийняло, проте вбивства не припинилися.

14 листопада до відставки Асада закликав король Йорданії Абдалла II, який став першим правителем арабської держави, який виступив з подібним зверненням.

Також у понеділок, 14 листопада, Євросоюз посилив санкції відносно Сирії і ряду осіб з оточення президента країни. Загалом європейські міністри закордонних справ, за даними західних ЗМІ, вирішили закрити доступ Сирії до рахунків в Європейському інвестиційному банку, а також внести в "чорний список" ще 18 високопоставлених сирійців.

Читайте також:

Сирію звинуватили у злочинах проти людяності

ЄС посилив санкції проти Сирії

Ліга арабських держав призупинила членство Сирії

Жертвами зіткнень в Сирії стали більше 3,5 тисяч людей

В Сирії тривають сутички

В Сирії тривають сутички

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
902
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація