Прем’єра "Шоу на 2 мільйони" - у січні на "1+1"

Прем’єра  "Шоу на 2 мільйони" - у січні на "1+1"

Нове "Шоу на два мільйони" допоможе перевірити свої знання і витримку.

 У січні на телеканалі "1+1" стартує ігровий проект "Шоу на 2 мільйони".

Ведучим проекту став відомий шоумен Андрій Доманський. Ця гра - ризикований, але гідний виклик можливостям, де на кону не лише гроші, але і людські стосунки, де розум - важливіше за ризик, а довіра – важливіше за гроші.

Правила гри "Шоу на 2 мільйони" досить жорсткі. Участь в партії бере пара гравців, яким видається два мільйони гривень готівкою. Все, що їм потрібно зробити – зберегти цю суму до кінця шоу. Гроші скомпоновані в 40 пачок по 50 тисяч гривень в кожній. Аби забрати їх додому, гравцям потрібно відповісти на вісім питань. Отже, кожен, хто бере участь в програмі, хоч на лічені хвилини, але стає мільйонером.

Україна – друга країна після Росії, яка адаптує формат The Money Drop від світового лідера по виробництву розважальних телепрограм, британської компанії Endemol.

Кастинг учасників проекту продемонстрував, що українська версія шоу The Money Drop буде не менш напруженою, чим британська і російська. З 100 пар, що взяли участь в конкурсі, були вибрані 30 найбільш азартних і емоційних. При цьому у багатьох гравців виявилися найнесподіваніші причини виграти 2 мільйони гривень, серед яких - мрії відкрити магазин для шульги, зробити кругосвітню подорож і познайомитися з президентом України Віктором Януковичем. Чи призначено їм збутися, глядачі телеканалу "1+1" зможуть дізнатися вже в перших випусках "Шоу на 2 мільйони".

Читайте також:

Зустрічай Новий рік з каналом "1+1"!

Не проґав новорічний ефір шоу "Зірка+Зірка" 1 січня!

Переможцями шоу "Зірка+Зірка" стали Василіса Фролова та Іван Дорн

Повʼязані теми:

Наступна публікація