Сьогодні відбудеться фінал "Євробачення-2011"

У фіналі виступають 25 конкурсантів, відповідно з 25 країн Європи. Міка Ньютон, що представляє Україну виступить під номером 23.

Міка Ньютон. Україна
У субботу, 14 травня. у Дюссельдорфі (Німеччина) відбудеться фінал міжнародного музичного конкурсу "Євробачення-2011".

Як відомо, Україну представить співачка Міка Ньютон. Це право вона отримала після того, як глядачі обрали її і ще 9 учасників з 19, які брали участь у другому півфіналі конкурсу.

Співачка заспіває пісню Angel. Частиною виступу стануть пісочні малюнки у виконанні художниці Ксенії Симонової. У фіналі Євробачення Міка Ньютон виступить під номером 23.

Також у фіналі виступлять представники Естонії, Румунії, Молдови, Ірландії, Боснії і Герцеговини, Данії, Австрії, Словенії, Швеції, Росії, Сербії, Литви, Греції, Азербайджану, Грузії, Швейцарії, Угорщини, Фінляндії, Ісландії, Німеччини, Франції, Великобританії, Італії та Іспанії.

Фінал конкурсу відкриє торішня переможниця конкурсу Лєна Маєр-Ландрут. Співачка влаштує запальні танці і навіть вистрибне на контрабас одного з музикантів.

Згідно з правилами конкурсу, переможець визначається шляхом глядацького голосування, яке проходить за допомогою СМС-повідомлень або телефонних дзвінків від усіх країн, які беруть участь у конкурсі. Глядачі не можуть голосувати за пісню, яку представляє їхня країна.

Ця система голосування часто піддавалася критиці, особливо у зв'язку з "сусідським принципом".У зв'язку з цим з 2009 року крім глядачів у голосуванні бере участь професійне журі (п'ять професіоналів у музичній сфері від кожної країни). Голоси журі і глядачів підсумовуються наполовину, таким чином, виводиться загальний бал, який виставляють кожній країні.

Порядок виступу фіналістів визначився в ході жеребкування. Першим буде виступати співак з Фінляндії Парадіс Оскар, другим - Діно Мерлін з Боснії та Герцеговини.

Євробачення проводиться з 1956 року. Місцем проведення конкурсу є столиця країни, чий представник виграв у попередньому році.

Чеерез велике число учасників були введені кваліфікаційні раунди - два півфінали. Автоматично до фіналу потрапляють лише країна-господар конкурсу і країни "великої п'ятірки": Великобританія, Німеччина, Франція, Іспанія, Італія.

Читайте також:

У фіналі Євробачення Міка Ньютон виступить під номером 23

Представник Росії на "Євробаченні" вилаявся матом у прямому ефірі

Міка Ньютон попросила європейців молитися за неї та слати смс

Повʼязані теми:

Наступна публікація