Венеціанський кінофестиваль стартував

Венеціанський кінофестиваль стартував

68-й Венеціанський кінофестиваль стартував

У Венеції стартував 68-й міжнародний кінофстиваль.

На італійському острові Лідо урочисто відкрився 68-й Венеціанський міжнародний кінофестиваль.

У конкурсній програмі буде показано 22 стрічки, в позаконкурсній - 19, в програмі Обрії - чотири, повідомляє ВВС. Ще один фільм конкурсної програми буде оголошено останньої миті.

Фільмом відкриття кінофестивалю стала нова картина американського актора і режисера Джорджа Клуні "Березневі іди". Фільм розповідає про вибори в США 2004 року, у яких переміг республіканець Джордж Буш. За словами Клуні, головною темою фільму є не політична система США або президентські вибори 2004 року, а питання моралі, мети і засобів.

Конкурсантів судитиме журі на чолі з режисером Дарреном Аронофскі, який переміг у 2008 році з "Рестлером".

Варто зазначити, що до конкурсної програми кінофестивалю потрапив український фільм "Земля забуття" із Ольгою Куриленко.

"Земля забуття" - спільний проект України та Франції. Зйомки відбувалися на території України за підтримки МНС України, а головну роль зіграла актриса українського походження Ольга Куриленко, відома за роллю подруги Джеймса Бонда у фільмі "Квант милосердя".

Росію у конкурсній програмі фестивалю представлятиме "Фауст" Олександра Сокурова по великій поемі Гете. Крім того, у позаконкурсній програмі фестивалю буде показаний документальний фільм російського режисера Віктора Косаківського "Хай живуть антиподи".

Кінофестиваль триватиме до 10 вересня 2011 року.

Читайте также:

Роздача левів на 67-му Венеціанському кінофестивалі

В Україні пройде Манхеттенський фестиваль короткометражок

Опубліковано "список Спілберга": 206 фільмів, які варто подивитися

Топ-10 найкрасивіших актрис, які знімалися оголеними

Повʼязані теми:

Наступна публікація