В Іспанії з'явиться місто, де житимуть лише геї та лесбіянки

В Іспанії з'явиться місто, де житимуть лише геї та лесбіянки

Ілюстрація / Фото: AFP

Мер вважає, що нетрадиційно орієнтоване місто допоможе вирішити проблеми економічної кризи, безробіття і туризму. Він вже погодився на будівництво 600 рожевих будинків.

Якщо в ході референдуму, запланованого на січень 2012 року, більше тисячі з 1274 жителів міста проголосують позитивно, іспанське місто Моклінехо в андалусійській провінції Малага стане першим в світі населеним пунктом, в якому будуть жити лише геї та лесбіянки.

Крім того всі будинки міста будуть перефарбовані в рожевий колір.

Дану ініціативу, запропоновану організатором щорічного міжнародного свята геїв в Торремолінос Хав'єром Чека, вже підтримав мер Моклінехо.

Також підписано контракт з декількома компаніями на будівництво близько 600 нових будинків, які будуть відповідати естетиці сексуальних меншин.

Крім того організатор свята геїв підпише контракт з мерією містечка, який передбачає, крім перефарбовування будинків з традиційного білого кольору в рожевий, побудову офіційного парку, де мешканці міста зможуть підшукувати собі партнерів.

Створення міста геїв, на думку мера Моклінехо, перш за все стане вирішенням проблем економічної кризи і питань безробіття в сфері будівництва, а також допоможе розвитку туризму.

"Наш народ дуже доброзичливий і гостинний, і крім того, ми знаходимося всього в 10 км від пляжу", - запрошує туристів мер.

Читайте також:

Міліція перерахувала в Україні усіх геїв

Армія США невдовзі стане відкритою для геїв та лесбіянок

Уряд заборонив геям і лесбіянкам змінювати стать

В німецьких школах дітей навчають "нетрадиційному коханню"

Повʼязані теми:

Наступна публікація