Китайський волоцюга став секс-символом

Китаєць Чен Гу Джон, який втратив все і став волоцюгою, тепер стане кінозіркою. "Найсексуальнішим волоцюгою" країни він вже став.

Чен Гу Джон
Китайці екранізують життєву історію китайця Чен Гу Джона, який за короткий термін перетворився з безпритульного жебрака в секс-символ країни. 34-річний Чен, що втратив роботу і всі заощадження, бродив вулицями китайського міста Нінбо, випрошуючи в перехожих милостиню і вивчаючи сміттєві баки в пошуках недопалків.

Проте доля його різко змінилася після того, як 30 січня 2010 року його зняв на площі Тяньі фотограф-любитель, а потім опублікував фото на сторінках місцевого фотофорума.

Зображений на фото волоцюга так сподобався Інтернет-користувачам, що ті назвали його "Найсексуальнішим волоцюгою" країни, а також "Стильним братиком".

Незабаром на Чена звернули увагу користувачі найпопулярнішого китайського форуму, після чого пошук у Google за його прізвищем видавав понад 15 млн результатів. Фотографії, де вбрання волоцюги було поруч з останніми творіннями сучасних дизайнерів моди, набули популярності у світі.

Заінтриговані користувачі розшукали бездомного і спробували знайти для нього притулок, однак Чен відмовився, заявивши, що там "дуже багато людей".

Навесні цього року місцеве ТБ зняло про волоцюгу програму. Чена, що перебував на той момент у психіатричній клініці, впізнав його молодший брат. З'ясувалося, що в 1996 році Чен покинув рідне село, вирушивши у місто на заробітки. З того часу родина, дружина і двоє дітей, нічого не знали про нього і думали, що він помер.

У програмі зазначалося, що Чен соромився того, що не має роботи і коштів. Він повернувся додому лише після того, як дізнався, що його батько й дружина загинули в автокатастрофі.

Сьогодні Чен працює манекенником і отримує багато пропозицій від рекламних компаній.

У вересні стартують зйомки фільму про нього. Вихід стрічки запланований на лютий 2011 року, бюджет фільму складе близько 10 млн доларів.

Читайте також:

"Вікторія Сікрет" обрала найсексуальніших зірок

Камерон Діаз любить тваринний секс

Помічниця Стівена Сігала звинувачує його у сексуальних домаганнях

Повʼязані теми:

Наступна публікація