Помічниця Стівена Сігала звинувачує його у сексуальних домаганнях

Голлівудський актор Стівен Сігал змушував свою помічницю займатись із ним сексом. Тепер вона хоче, аби він заплатив їй мільйон доларів.

Вічний захисник справедливості в кіно, Стівен Сігал у житті, виявляється, примушував жінок до сексу. Саме це, в усякому разі, стверджує 23-річна Кейден Нгуєн, яка подала на актора до суду, вимагаючи в якості компенсації за свої страждання більше мільйона доларів.

Дівчина повідомила, що в лютому вона найнялася до Сігала в якості помічника-референта. У перший же свій робочий день вона дізналася ось що:

"У містера Сігала були дві постійні супутниці - молоді російські дівчата, які повинні були задовольняти його сексуальні потреби 24 години на добу 7 днів на тиждень".

Кейден Нгуєн
SplashNews
Кейден Нгуєн звинувачує Стівена Сігала у сексуальних домаганнях
Одна з росіянок тільки що звільнилася, і саме її - на посту зовсім не референта, а сексуальної обслуги - і повинна була замінити міс Нгуєн. За її словами, в перший же вечір на роботі Сігал поводився з нею, як зі своєю сексуальною іграшкою - ліз під спідницю і мацав за груди. Наступного дня Нгуєн комусь поскаржилася - вона не уточнила, кому, - але нічого не було зроблено.

Сігал продовжив свої домагання, а також примушував її приймати нелегальні таблетки. Нгуєн стверджує, що Сігал сказав їй наступне:

"Моя дружина не буде заперечувати, якщо в нас із тобою будуть сексуальні відносини".

Читайте також: 

Бар Рафаелі звабила одразу чотирьох чоловіків

Помираючий Денніс Хоппер розбив голову на вулиці

Сандра Буллок розлучається із чоловіком-зрадником

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: