Горбачова та Нікітін скасували заручини на уродини співачки

Дата публікації
Горбачова та Нікітін скасували заручини на уродини співачки

Оля Горбачова вийде заміж за Нікітіна 7 вересня / ТСН.ua

Побратися у день народження Горбачової зірковій парі заборонила сімейний астролог.

Сьогодні співачка Оля Горбачова святкує свої уродини і саме сьогодні продюсер Юрій Нікітін мав подарувати обручку співачці, йдеться у "Сніданку з 1+1".

Проте, як розповіла сама Горбачова, за порадою її сімейного астролога, заручини та весілля було вирішено перенести на 7 вересня.

"Астролог сказала, що до 22 липня не бажано робити жодних заручин, весілля. І от з 22 липня до середини жовтня можу дати професійну пораду, можна буде одружуватися і жити довго та щасливо. Тому ми відсвяткуємо це дуже гучно та красиво 7 вересня", - поділилася артистка.

Горбачова також розповіла, що у стосунках з Нікітіним вона завжди дотримувалася закритої позиції і намагалася приховати любов одне до одного протягом майже 15-ти років.

Однак зараз співачка щаслива, що може відверто заявити про стосунки з Юрієм Нікітіним, який запропонував Олі вийти заміж.

Горбачова поділилася, що Нікітін вже двічі пропонував Олі руку та серце, але артистка постійно відмовляла

"Перший раз це було у далекому 1999 році. Юра приїхав  з каблучкою до моїх батьків у Кривий Ріг і попросив у них, аби я вийшла заміж за нього. Проте тоді я була молодою та дурною, мені це здавалося старомодно. Зараз з позиції років я розумію, як це мужньо та правильно, як взагалі чоловік довго до цього готується, аби просити руки доньки у батьків", - зауважила Оля Горбачова.

Горбачова та Нікітін перенасли дату заручин

Горбачова та Нікітін перенасли дату заручин
Наступна публікація