Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гурт "Антитіла" оголосив про додатковий концерт у Києві

Другий концерт теж відбудеться у Палаці спорту.

Український гурт "Антитіла", який випустив пісню у співпраці з відомим британським гуртом Clean Bandit, повідомив про додатковий концерт у Києві.

До фінального концерту "Антитіла" у столиці ще два місяці, а на заплановану дату всі квитки вже розкуплені. У зв’язку з цим, гурт оголосив додатковий концерт у Палаці Спорту, 16 листопада. 

"Коли обирали дату і місце київського концерту туру "Hello", хотіли, щоб всі охочі змогли потрапити на цю важливу подію. Саме тому осінь, листопад, саме тому Палац Спорту. Єдиний приємний нюанс, який ми не врахували — кількість охочих. Сьогодні ми констатуємо: ще до початку широкої рекламної кампанії у столиці, всі квитки у Палац Спорту продані. Тому ми оголошуємо додатковий концерт і відкриваємо продаж квитків. Тепер альбом "Hello" звучатиме наживо два дні: 16 і 17 листопада" - розповідав соліст гурту Тарас Тополя.

Антитіла
прес-служба

Варто відзначити. що два дні поспіль у Києві гурт "Антитіла" представить шоу тривалістю дві з половиною години, яке вже схвально оцінили шанувальники у Львові, Харкові, Полтаві та Одесі. Також, гурт готує сюрпризи на київський концерт, однак що саме, поки зберігається у таємниці. Але точно відомо, буде ексклюзивна сцена у формі напівкола, вагою 68 тонн, саме та, яка була спеціально спроектована для туру і використовувалася на стадіонах. 

Нагадаємо, нещодавно гурт "Антитіла" показали Землю після апокаліпсису у емоційному кліпі. Гурт представив відео на трек Hello.

Залиште свій коментар

Вибір редакції