Гурт "Антитіла" випустив пісню у співпраці з відомим британським гуртом Clean Bandit

Дата публікації
Перегляди
9781
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Гурт "Антитіла" випустив пісню у співпраці з відомим британським гуртом Clean Bandit

Колектив представив відеороботу Symphony.

Український гурт "Антитіла", який зібрав свій перший стадіон, представив відеороботу Symphony (TBRG Open x Clean Bandit - Official Cover).

Кліп та пісня створені у співпраці з володарем Греммі, гуртом Clean Bandit. До "Антитіл" звернулися представники британського гурту та запропонували приєднатися до міжнародного проекту, в рамках якого необхідно було створити власну, українську версію відомої пісні. "Антитіла" погодилися і два гурти об’єдналися задля музичного експерименту в Україні.

Варто зазначити, що першими відеороботу і пісню Symphony (TBRG Open x Clean Bandit - Official Cover) вже почули наживо прихильники гурту "Антитіла" 25 травня під час масштабного концерту на "Арені Львів", який розпочав стадіонний тур Hello містами України..

Гурт "Антитіла" своїм аранжуванням привніс фарби національного колориту, додавши українські музичні інструменти, українську лірику в пісню Clean Bandit.

Експерименти у спільній роботі гуртів не обмежилися музичною частиною, а й проявилися у відеороботі. За задумом режисера Юджина "Антитіла" зняли роботу про те, як відбуваються знімання кліпів.

"У нас було непросте завдання – зняти кліп на пісню Symphony, оригінал якої – це світовий хіт і на YouTube має 800 мільонів переглядів. Було близько п’яти ідей, з яких ми зупинилися на найсміливішій. Такий стиль знімань не властивий нашому шоу-бізнесу, у нас прийнято, щоб все було в рамках "формату", кліпи в тому числі. Але я завжди хотів показати глядачам, як виглядає процес знімань очима режисера, і яка величезна праця цілої команди людей стоїть за створенням фінального ролика. Упевнений, у багатьох зміниться сприйняття після перегляду кліпу", – поділився режисер роботи Юджин.

Знімання відбувалися у Києві.

Пісню гурту "Антитіла" Symphony (TBRG Open x Clean Bandit - Official Cover) вже зовсім скоро можна бути почути наживо під час туру Hello у чотирьох містах України: 7 червня у Харкові на стадіоні "Металіст", 15 червня пісня прозвучить на полтавському стадіоні "Ворскла", у День Незалежності одесити почують на стадіоні "Спартак", а жителі та гості столиці оцінять пісню наживо 17 листопада у Палаці спорту.

Нагадаємо, соліст гурту "Антитіла" Тарас Тополя відверто розповів, чи ревнує його дружина до дівчат.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
9781
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація