Українські зірки прийшли подивитись на трипільську культуру

Українські селебретіз відвідали культурно-просвітницький центру "Alex Art House", який знаходиться на Подолі, та помилувались трипільською культурою.

Ольга Сумська з донькою
 3 червня відбулося святкування першої річниці культурно-просвітницького центру "Alex Art House".

На святкування річниці зібралися представники політичної та культурної еліти України. Зокрема, у "Alex Art House" завытали Діана Дорожкіна, Ольга Сумська з донькою Антоніною Паперною, Павло Гудімов, Ольга Крюкова, Сергій Поярков, Олег Пінчук, Андрій Джеджула, Олександр Бригинець та інші. По черзі гості передавали з рук у руки мікрофон, щоб сказати побажання усій творчій команді "Alex Art House".

Перед початком урочистості Олександр Прогнімак привітав всіх гостей, що зібралися в Alex Art House і пообіцяв, що зовсім скоро запросить їх на відкриття «Музею Православної Ікони», в якому на даний момент йдуть оздоблювальні роботи.

На честь дня народження "Alex Art House" гостям вечора представилася можливість першими ознайомитися з вернісажем українського художника і скульптора Любомира Якимчука, роботи якого знайшли своє місце в приватних колекціях як українських, так і зарубіжних поціновувачів мистецтва. Останній представив відвідувачам центру пластичну інсталяцію "Земля", в якій звернувся до витоків української культури часів Трипілля. Експозиція представляє собою скульптури, що зображують вагітних жінок, і декоративні панно з візерунками на мотив Трипільської культури.

Читайте також:

У гольф на шпильках пограли Руслана Писанка та "Міс Україна-Всесвіт"

На Каннському кінофестивалі показали скандальний фільм-сатиру на Берлусконі

Світова прем'єра фільму "Секс у великому місті"

Повʼязані теми:

Наступна публікація