У Британії чоловіку заборонили лікуватися у лікарнях

Дата публікації
Перегляди
1901
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Британії чоловіку заборонили лікуватися у лікарнях

У Британії чоловіку заборонили лікуватися у лікарнях

41-річний безпритульний навчився правдоподібно симулювати небезпечні інфекційні захворювання, в результаті чого десятки разів домагався госпіталізації.

У Британському місті Болтон суд заборонив чоловіку звертатися до лікарень.

Крістофер Діарлав, 41-річний безпритульний, навчився правдоподібно симулювати небезпечні інфекційні захворювання, в результаті чого десятки разів домагався госпіталізації в різні медичні установи, сподіваючись на безкоштовне харчування і дах.

"Діарлав почав експлуатувати гостинність британських лікарень близько 15 років тому. Кожна госпіталізація обходилася казні в 400-1500 фунтів стерлінгів", - повідомили в Управлінні по боротьбі з шахрайством Національної системи охорони здоров'я Великобританії.

Для того щоб отримати окрему палату, Діарлав заявляв медикам, що хворий на ВІЛ-інфекцією і при цьому страждає на гемофілію, або симулював лікарсько-стійкий туберкульоз. Як правило, обман розкривався протягом декількох днів, після чого уявному хворому відмовляли в послугах клініки.

Чоловіка, котрий, імовірно, страждає на умисне симулювання симптомів або інвалідності, вдалося затримати після того, як його фотографії, описи зовнішності і особливих прикмет було розіслано до медичних установ Англії і Шотландії.

Згідно з приписом суду, Діарлаву заборонено звертатися до медичних установ, за винятком тих випадків, коли він дійсно хворий і потребує кваліфікованої допомоги. У разі порушення розпорядження британцеві загрожуватиме тюремне ув'язнення терміном до 5 років.

Нагадаємо, в Австрії шахрай примудрився три роки прожити в лікарнях, обдурити за цей час як мінімум 93 клініки, які визнавали у нього вигадані захворювання.

Читайте також:

Отруєний майор Мельниченко загадково зник з лікарні

Лікарі Київського ендокринологічного центру заявили про рейдерське захопленя будівлі

В Україні стартувала кампанія по боротьбі з поборами в лікарнях

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1901
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація