Світова прем'єра фільму "Секс у великому місті"

У Нью-Йорку відбулась презентація фільму "Секс у великому місті", під час якої головні героїні вразили своїми яскравими вбраннями.

 У понеділок, у нью-йоркському Radio City Music Hall відбулася довгоочікувана прем'єра сиквела "Секс у великому місті". Безсумнівно, одним з найважливіших моментів прем'єри були вбрання головних героїнь. Сара Джессіка Паркер вийшла на червону доріжку в неоново-жовтому Valentino, Крістін Девіс - в яскраво-рожевому Jean Desses. Відомий пліткар Mirror вже заявив, що, стоячи поряд, актриси були схожі на кольорові олівці. Синтія Ніксон обрала чорне плаття Carolina Herrera, і Кім Кетролл - золотаве Naeem Khan.

На те, як головні героїні бродили серед пісків Абу-Дабі в виблискуючих лубутенах, прийшли подивитися Лайза Мінеллі, Габурі Сідібе, Алессандра Амбросіо, Дженніфер Лав Хьюітт, Мішель Трахтенберг, Валентино Гаравані, Дональд Трамп та багато інших.

Відразу після урочистої прем'єри, головні зірки та їхні гості, змінивши сукні на виблискуючі міні, вирушили на афтепаті в "Лінкольн-центр". Тут всю компанію пригощали хумусом та іншою східною смакотою, але найбільший захват викликали крихітні тістечка, подані на десерт у кількості однієї тисячі двохсот штук.

Читайте також:

Акторки "Сексу у великому місті" стали родзинкою The ShoWest Awards

Сара Джессіка Паркер створить парфуми із запахом тіла

Сара Джессіка Паркер стала радником Обами з культури

Світова прем'єра фільму "Секс у великому місті"

Світова прем'єра фільму "Секс у великому місті"

Повʼязані теми:

Наступна публікація