У Новій Зеландії вперше відкрили безкоштовний магазин

Дата публікації
Перегляди
4270
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Новій Зеландії вперше відкрили безкоштовний магазин

У Новій Зеландії відкрили безкоштовний магазин

Ініціатором благодійної акції стала художниця Кім Патон, вона вперше організувала магазин, в якому товари відпускаються абсолютно безкоштовно.

У столиці Нової Зеландії Веллінгтоні відкрився перший експериментальний продовольчий магазин.

Ініціатором благодійної акції стала художниця Кім Патон, вона вперше організувала магазин, в якому товари відпускаються абсолютно безкоштовно. Асортимент магазину доволі широкий, тут представлено численні хлібобулочні, кондитерські, м'ясні і рибні вироби, овочі і фрукти.

"Справа в тому, що всі товари надходять до полиць із інших супермаркетів, - повідала Патон. - Іншими словами, це залишки, які не встигають розпродати до закінчення терміну придатності", - зауважила Патон.

Пекарні при великих торговельних точках щоденно випікають величезну кількість хлібобулочних виробів, а нереалізовану продукцію за день потім доводиться викидати. Аналогічна ситуація виникає і з овочами та фруктами, молочними виробами. Автори проекту впевнені, що таким чином, можливо зробити одразу дві добрі справи: допомогти малозабезпеченим і сприяти зменшенню відходів.

"На подив ідея була з ентузіазмом сприйнята підприємцями, - додала Кім Патон. - Ми готові співпрацювати не тільки з продовольчими магазинами, а й ресторанами, садівничими господарствами".

При цьому вона підкреслила, що незвичайний магазин працюватиме шість днів на тиждень з 10 ранку до 6 вечора протягом двох тижнів.

"Чи мають безкоштовні магазини майбутнє, покаже час, - вважає Патон. - Сподіваюся, що ініціатива принесе свої плоди".

Нагадаємо, що в березні цього року в Новій Зеландії було організовано дивний аукціон, тоді через інтернет продали дві пляшечки з душами літньої людини і маленької дівчинки за 2,83 тисячі місцевих доларів (близько 2 тисяч доларів).

Читайте також:

Грабіжники напали на магазин з ящиком пива, щоб вкрасти ще три ящики

Єгипетський мільйонер продав головний універмаг Лондона

У Росії в продуктовому магазині для мусульман підірвали гранату

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4270
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація