Кіркоров у шкільній формі саджав дерева

Російські зірки зібрались разом, переодяглись у шкільну форму та висадили дерева в рамках акції "Черешневий ліс".

 43-річний Філіп Кіркоров приміряв шкільну форму. Зірки російського шоу-бізнесу організували випускний на честь десятиліття руху "Черешневий ліс".

Артисти в шкільній формі з червоними стрічками зібрались разом. І справа зовсім не в тому, що в місті почалися останні дзвінки: знаменитості зібралися для посадки дерев.

"На вході стоять стенди з фотозвітами за всі роки нашого фестивалю, - розповіла актриса Інна Чурікова. - Наші деревця красуються вже по всій Москві, і надалі ми плануємо виїжджати за межі столиці".

Біля входу в парк біля Палацу піонерів гостей зустрічали усміхнені дівчата і видавали парадну шкільну форму. 56-річний Ярмольник не замислюючись схопив дівочий білий фартух і спритно зав'язав його на собі.

"Я практично нічого не пам'ятаю зі своїх шкільних років, - поділився Філіп Кіркоров. - Я радий, коли з'являється можливість освіжити спогади".

Отримавши по велосипеду, дружною юрбою гості вирушили до місця посадки черешневих дерев. Задовольнивши свої сільськогосподарські потреби, зірки кинулися до накритих на галявині столів, де їх пригощали окрошкою і шашликом.

Читайте також:

Обрано найкращі сідниці серед українських зірок

Мадонна з "авоською" в руках рекламує Dolce&Gabbana

На конкурсі "Міс Англія" відмовилися від купальників

Повʼязані теми:

Наступна публікація