Ріелтори оцінили Стоунхендж в 50 мільйонів фунтів

Ріелтори оцінили Стоунхендж в 50 мільйонів фунтів

Ріелтори оцінили Стоунхендж в 50 мільйонів фунтів

Крім Стоунхенджа, ріелтори також оцінили такі архітектурні пам'ятники, як резиденція британських прем'єр-міністрів на Даунінг-стріт (5,2 мільйона фунтів) і Віндзорський замок (390,9 мільйони фунтів).

Купівля комплексу Стоунхендж, будь він виставлений на продаж сьогодні, обійшлася б покупцеві в 50 мільйонів фунтів. Про це пише The Daily Telegraph з посиланням на оцінку, складену за підсумками опитування 500 британських агентів з продажу нерухомості.

Фахівці до сих пір не прийшли до остаточних висновків про давнє призначення Стоунхенджа, проте більшість сходиться на думці, що це було сакральне місце, пов'язане з культом води і, можливо, культом мертвих.

Дослідження, в якому брали участь 500 агентів, провела компанія FindaProperty. Крім Стоунхенджа, ріелтори також оцінили такі архітектурні пам'ятники, як резиденція британських прем'єр-міністрів на Даунінг-стріт (5,2 мільйона фунтів) і Віндзорський замок (390,9 мільйони фунтів). Королівський павільйон у Брайтоні можна було б придбати за 51,9 мільйона фунтів, а зведену в 1894 році Блекпульскую башту в графстві Ланкашир - за 60 мільйонів фунтів.

Експерти вказують, що, продавши всі британські визначні пам'ятки, уряд країни міг б значно скоротити зовнішній борг країни, хоча вірогідність такого розпродажу дуже низька.

Читайте також:

У Сирії знайшли свій Стоунхендж

Розгадано ще одну загадку Стоунхенджу

30 тисяч людей відсвяткували ранок найдовшого дня року в Стоунхенджі

Ранок в Стоунхенджі

Ранок в Стоунхенджі

Повʼязані теми:

Наступна публікація