На день народження Наомі Кемпбелл прилетіла Джей Ло

Наомі Кемпбелл у свій день народження влаштувала благодійну вечірку, на яку приїхали Дженніфер Лопес, Ксенія Собчак, співачка Валерія.

Модель Наомі Кемпбелл відсвяткувала день народження, який був організований у рамках грандіозного благодійного вечора Neon в Москві.

Вхідний квиток на вечірку коштував 5000 євро. Приготування до свята проходили в готельному номері Дженніфер Лопес, яка прилетіла разом з топ-моделлю та її чоловіком Марком Ентоні з Канн.

"Наомі приїхала в готель до Дженніфер близько третьої години дня, - розповідають організатори дня народження, - вони заздалегідь замовили собі в номер стиліста і масажиста. Ні в якій салон перед благодійним ввечері вони вирішили не ходити".

Поки подружки наводили красу перед вечірнім виходом, їх кавалери - 41-річний Марк Ентоні і 49-річний Владислав Доронін - зустрілися й поїхали особисто контролювати підготовку до свята.

О восьмій вечора в понеділок до будівлі ресторації стали підтягуватися московські друзі Наомі. Серед них виявилися Ксенія Собчак, Валентин Юдашкін, Валерія з чоловіком.

Багатьом із запрошених довелося, вийшовши з машини, по 20 хвилин чекати, поки буде дано старт червоній доріжці. Гості манекенниці, яка розміняла п'ятий десяток, спочатку були запрошені до фуршетного столу, а після знаменитості піднімалися по сходах на другий поверх.

Наомі Кемпбелл з Дороніним і Джей Ло з Марком Ентоні приїхали, коли запрошені вже пройшли на другий поверх будівлі, де проходив бал.

Читайте також:

Наомі Кемпбелл пожертвує російським дітям 1 мільйон доларів

Наомі Кемпбелл знялась для російського Vogue

Супермодель Наомі Кемпбелл вагітна

Повʼязані теми:

Наступна публікація