Вагітна Маша Маліновська відзначила 30-річчя

Телеведуча Маша Маліновська, яка перебуває на п'ятому місяці вагітності, відсвяткувала день народження, на якому не було алкоголю.

Телеведуча Маша Маліновська відсвяткувала 30-річний ювілей. Торжество вона вирішила влаштувати в караоке-клубі. Вечірка пройшла достойно і благородно. Маша зустрічала гостей у леопардовому платті, яке вигідно підкреслювало її цікаве положення: Маліновська знаходиться на п'ятому місяці вагітності.

Привітати ювілярку приїхали її друзі, серед яких були помічені депутат-тусовщик Олексій Мітрофанов, ведуча "Дому-2" Ольга Бузова, футболіст Руслан Нігматуллін, стиліст Влад Лісовець і телеведуча Вікторія Лопирьова.

Текіла рікою лилася тільки на сцені - весь вечір гостей розважав однойменний гурт. Гостям пропонували тільки здорову їжу, не обтяжену алкоголем.

Маші вручали великі загадкові згортки і багато квітів. В основному троянди ніжних відтінків - зеленуваті, кремові, рожеві. А Ольга Бузова нагадала Маліновській, що її найкращі друзі - діаманти. Ольга подарувала теледіві пакет блакитного кольору, в якому, судячи з усього, лежало щось від знаменитої ювелірної компанії Тіффані.

Читайте також:

Маша Маліновська купила сукню Монро за 3 мільйони

Маша Маліновська напилась "мохіто" і мало не впала в річку

Маша Маліновська у Києві обкручує боксерів

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Здоров'я вагітної
Наступна публікація