Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
MONATIK прокоментував стосунки Тіни Кароль з Dan Balan

Вже протягом багатьох ефірів "Голосу країни" Dan Balan відкрито залицяється до Кароль.

Нещодавно популярний український виконавець MONATIK, який анонсував тур Канадою та США, сказав, що готовий заспівати на весіллі своїх колег з вокальному шоу "Голос країни" Тіни Кароль і Dan Balan, йдеться у "Світському житті".

Катя Осадча запитала у MONATIK, чи відчуває він взаємну симпатію між Тіною і Даном?

"Мені дуже цікаво спостерігати за їхніми стосунками. Я не знаю, що там у них відбувається. Dan Balan дуже багато привніс у це шоу, мені здається, і Тіна якось по-іншому себе показує: вона така весела, як на крилах. Я не хочу бути інтригантом. Я за те, щоб люди були щасливі у будь-якому випадку. Просто тішить те, що у них гарний настрій, вони завжди класно танцюють і за їхніми діалогами весело та цікаво спостерігати. Ми завжди з Потапом вуха розкинемо: що зараз Dan Balan підкине Тіні?" – розповів Дмитро Монатик.

ВідеоДмитро Монатик пообіцяв Тіні Кароль заспівати на їхньому весіллі з Даном Баланом

MONATIK номінувався одразу з двома дуетами з двома різними співачками: з Надею Дорофєєвою та Ніною Матвієнко. Зрештою співак не отримав жодної нагороди за ці дуети, але отримав неймовірні враження. MONATIK зізнався, що саме Катерина Осадча надихнула його на пісню з Ніною Матвієнко. Через те, що цього року співак пересів з крісла тренера дитячого «Голосу» до крісла тренера дорослого, ведуча поцікавилася причинами й відчуттями MONATIK’а. Чи справді Дмитро Монатик пообіцяв Тіні Кароль заспівати на їхньому весіллі з Даном Баланом – дивіться в сюжеті.

Дмитро Монатик пообіцяв Тіні Кароль заспівати на їхньому весіллі з Даном Баланом

Нагадаємо, Dan Balan не приховує своєї симпатії до української співачки. Під час вокальних боїв Дан зробив Тіні милий подарунок, а також збентежив її "укусом" за плече.

Залиште свій коментар

Вибір редакції