Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Неочікувано: Кім Кардашян вирішила стати адвокатом

Зірка наразі отримує юридичну освіту.

Популярна зірка-реаліті шоу Кім Кардашян, яка вперше стала героїнею свіжого випуску американського Vogue, також дала інтерв'ю, в якому розповіла про плани на майбутнє і психологічне здоров'я свого чоловіка Каньє Веста.

Кім Кардашян для Vogue_3
instagram.com/kimkardashian

У розмові Кім здивувала неочікуваним зізнанням, що збирається незабаром стати адвокатом.

Як виявилося, вже 9 місяців вона навчається у Сан-Франциско, і якщо влітку вона вдало здасть іспит, вона продовжить навчання.

Раптове рішення стати адвокатом з'явилося у телезірки після того, як їй вдалося переконати президента Дональда Трампа помилувати Еліс Марі Джонсон, яка перебувала у в'язниці з 1996 року.

"Я довго і наполегливо думала про це. Я сиділа в кабінеті Рузвельта в Білому домі з суддею, який засудив тисячі злочинців і багато впливових людей, і зрозуміла, що повинна знати більше про це. Я завжди знала свою роль, але відчула, що хочу боротися за людей. Я просто відчуваю, що система може бути зовсім інший, я хочу боротися з нею. І якщо я буду більше знати, я зможу більше зробити", - прокоментувала своє прагнення Кім.

Щодо психологічного здоров'я свого чоловіка Кім зауважила, що наразі у них все стабільно.

"У Каньє є мета - показати, що люди можуть жити нормальним життям, незважаючи на психічні захворювання. Звичайно, це емоційний процес. Зараз все спокійно, але ми відчуваємо наближення деяких епізодів і знаємо, як з ними впоратися. Він не приймає ліків, це не варіант для нього, тому що це просто змінює його як людину. Але, чесно кажучи, я не хочу говорити за нього, тому що не знаю, що у нього в голові. Але те, що пишуть в Інтернеті дійсно звучить образливо. Це мій чоловік. Я поділяю його думку або даю йому знати, що думаю по-іншому. Але якщо у нього трапиться біполярний напад, я зроблю все, щоб підтримати його", - прокоментувала стан чоловіка зірка.

Нагадаємо, що Кім Кардашян вже давно опікується долею ув'язнених. Не так давно зірка оплатила звільненому злочинцю оренду житла на 5 років.

Залиште свій коментар

Вибір редакції